HAKKIMIZDA

MYSTİCAL PARFÜM 1995 yılından itibaren Türkiye’de bu sektörü keşfeden ve yayılmasını sağlayan ilk MARKA dır. Sadece parfüm konusunda branşlaşan Mystical Parfüm, T.C.Sağlık Bakanlığı üretim ve satış ile ilgili bütün izin belgelerine sahiptir. T.C.Sağlık Bakanlığı’nın zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetimi altında kendi üretim merkezinde AB normlarına uygun hammaddeler kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir. Sektördeki deneyimi ve birikimi ile şirketimiz, değerli müşterilerine IFRA “Internatıonal Fragrance Association” ve RIFM “Research Institute for Fragrance Materials” standartlarına uygun hammaddeleri seçerek hizmet vermektedir.

Mystical Parfüm’ün temel ilkesi, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet üzerine kuruludur. Ürünlerin performansının ve niteliğinin, müşteri beklentilerinin üzerinde olması bu ilkenin bir sonucudur. Bu doğrultuda imal edilen ürünlerin spesifikasyonlara uygunluğu titiz bir şekilde kontrol edilir ve her üretilen ürünün numuneleri muhafaza edilerek kalitemizde tutarlılık sağlanmaktadır.

Mystical Parfüm yurtiçi bayi ağı ve yurtdışındaki 7 distribütörlük ile faaliyetini sürdürmekte olup, franchising sistemi ile bayilikler vermeye devam etmektedir.